Ponowne wykorzystywanie informacji publicznej
Podstawy prawne działania
Rada Miejska
Burmistrz Miasta i Gminy
Jednostki Pomocnicze
Jednostki Organizacyjne
Koźmińskie Usługi Komunalne
Urząd Miasta i Gminy
Podstawowe dane
Regulamin organizacyjny
Przewodnik po usługach: karty informacyjne, formularze
Kontrole w Urzędzie
ISO w Urzędzie
Ogłoszenia, informacje, konkursy
Wykaz tablic informacyjnych
Środki komunikowania się
Prawo lokalne
Statut Gminy
Programy, plany wieloletnie
Uchwały Rady Miejskiej
Zarządzenia Burmistrza
Akty Prawa Miejscowego
Finanse i gospodarka
Budżet Gminy
Podatki i opłaty lokalne
Interpretacje podatkowe
Oferty przetargowe
Oferty inwestycyjne
Mienie komunalne
Odpady komunalne
Oświadczenia majątkowe
Obowiązek i zakres oświadczeń
Treść złożonych oświadczeń
Inne
Informacje nieudostępnione
Wykaz rejestrów i ewidencji
Informacje o realizacji spraw
Stan wody
Referendum ogólnokrajowe
PETYCJE
Wybory
Wybory samorządowe 2010
Wybory parlamentarne 2011
Wybory prezydenckie 2015
Wybory parlamentarne 2015
Wybory Samorządowe 2014
Wybory samorządowe uzupełniające 2017
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014
 
Jednostki pom. - Osiedla miasta Koźmin Wlkp.

Nr. osiedlaUlice wchodzące w skład osiedlaPrzewodniczący Zarządu osiedla
Nr 1 Bractwa Kurkowego, Józefa Chełkowskiego, Michała Chłapowskiego, Farna, Glinki, Grębowska, Tomasza Gryszczyńskiego, Jana Kilińskiego, Kobylińska, Konstytucji 3-Maja, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Krotoszyńska, Krótka, Lipowa, Bpa Łukomskiego, Józefa Marcińca, Murna, Nowa, Nowy Rynek, Władysława Odonica, Plac NS NMP, Plebanka, Pleszewska, Podgórna, Podmiejska, Polna, Południowa, Pomnikowa, Poprzeczna, Prosta, Przyjemskich, Słoneczna, Staniewska, Stary Rynek, Stanisława Staszica, Stawowa, Czesława Stęszewskiego, Strzelecka, 25 Stycznia, Telesfora Synoradzkiego, Szkolna, Targowa, dh Mariana Tomaszewskiego, Wałowa, Św. Wawrzyńca, Wąska, Leopolda Wiatrolika, Wiatraczna, Wiśniowa, Wodna, Zamkowa, Zielona, Zielony Rynek Marek Witek 
Nr 2

Bernardyńska, Benedykta z Koźmina, Borecka, Dionizego Cieszyńskiego, Czesława Czypickiego, Dworcowa, Działkowa, Floriańska, Gimnazjalna, Jana Pawła II, Ks. Stanisława Goja, Klasztorna, Kosynierów, Łączna, Okrężna, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Przemysłowa, Stodolna, Towarowa, Jana Wawrzyńczaka, Józefa Węckiego, Wierzbowa, Wiosny Ludów, Wincentego Witosa, Wolności, Z.Wł. Wyszyńskich, Zapłocie, Józefa Zawadzkiego

Lesław Kapciński
Nr 3Kopernika, Tysiąclecia

Data ostatniej modyfikacji: 2012-01-04
Modyfikował(a): Agnieszka Flejsierowicz