Ponowne wykorzystywanie informacji publicznej
Podstawy prawne działania
Rada Miejska
Burmistrz Miasta i Gminy
Jednostki Pomocnicze
Jednostki Organizacyjne
Koźmińskie Usługi Komunalne
Urząd Miasta i Gminy
Podstawowe dane
Regulamin organizacyjny
Przewodnik po usługach: karty informacyjne, formularze
Kontrole w Urzędzie
ISO w Urzędzie
Ogłoszenia, informacje, konkursy
Wykaz tablic informacyjnych
Środki komunikowania się
Prawo lokalne
Statut Gminy
Programy, plany wieloletnie
Uchwały Rady Miejskiej
Zarządzenia Burmistrza
Akty Prawa Miejscowego
Finanse i gospodarka
Budżet Gminy
Podatki i opłaty lokalne
Interpretacje podatkowe
Oferty przetargowe
Oferty inwestycyjne
Mienie komunalne
Odpady komunalne
Oświadczenia majątkowe
Obowiązek i zakres oświadczeń
Treść złożonych oświadczeń
Inne
Informacje nieudostępnione
Wykaz rejestrów i ewidencji
Informacje o realizacji spraw
Stan wody
Referendum ogólnokrajowe
PETYCJE
Kontrola przedsiębiorców
Wybory
Wybory samorządowe 2010
Wybory parlamentarne 2011
Wybory prezydenckie 2015
Wybory parlamentarne 2015
Wybory Samorządowe 2014
Wybory samorządowe uzupełniające 2017
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014
 
Jednostki pomocnicze - Wykaz sołectw
 

 

 

Nazwa sołectwa

 

 

 

 

Miejscowości i przysiółki wchodzące w skład sołectwa

 

 

 

 

 

 

 

Sołtys

 

 

Biały Dwór

 

Biały Dwór

 

Tomasz Grzesiak

 

Borzęcice

 

Borzęcice, Dymacz

 

Ryszard Zawodny

 

Borzęciczki

 

Borzęciczki, Mycielin

 

Aneta Olbińska

 

Cegielnia

 

Cegielnia

 

Sławomir Szyszka

 

Czarny Sad

 

Czarny Sad

 

Ryszard Kowal

 

Dębiogóra

 

Dębiogóra

 

Andrzej Mocydlarz

 

Gałązki

 

Gałązki

 

Mieczysław Domagała

 

Gościejew

 

Gościejew, Paniwola

 

Henryk Staniewski

 

Góreczki

 

Góreczki

 

Radosław Galler

 

Józefów

 

Józefów

 

Józef Kołaczkowski

 

Kaniew

 

Kaniew, Psie Pole

 

Ryszard Kaszuba

 

Lipowiec

 

Lipowiec

 

Jerzy Zimny

 

Mokronos

 

Mokronos

 

Andrzej Baran

 

Nowa Obra

 

Nowa Obra

 

Zygmunt Idkowiak

 

Orla

 

Orla, Orlinka, Klatka, Mogiłka

 

Ryszard Perek

 

Pogorzałki Wielkie

 

Pogorzałki Wielkie

 

Leszek Wawrzyniak

 

Sapieżyn

 

Sapieżyn

 

Dominik Dymarski

 

Serafinów

 

Serafinów

 

Jarosław Misiak

 

Skałów

 

Skałów

 

Ryszard Burczyk

 

Stara Obra

 

Stara Obra

 

Sławomir Patryniak

 

Staniew

 

Staniew

 

Leszek Bochna

 

Suśnia

 

Suśnia

 

Michał Stanisławski

 

Szymanów

 

Szymanów

 

Waldemar Walczak

 

Tatary

 

Tatary

 

Piotr Nowicki-Osuch

 

Walerianów

 

Walerianów, Pogorzałki Małe

 

Krzysztof Gruszka

 

Wałków

 

Wałków

 

Katarzyna Zawodna

 

Wrotków

 

Wrotków

 

Michał Frąckowiak

 

Wyrębin 

 

Wyrębin , Dębówiec

 

Ryszard Błażejczak

 


Data ostatniej modyfikacji: 2017-09-21
Modyfikował(a): Agnieszka Flejsierowicz